Turisti najmnogoljudnije zemlje na svetu od nedavno su sve češće posetioci Srbije, a u nemalom broju dolaze u obilazak Vrnjačke Banje. Hotel Solaris Resorts je bio u prilici da ponovo ugosti grupu posetilaca iz Kine.
Ne možemo da se ne osećamo ponosnima što stanovnici zemlje sa toliko bogatom kulturom, istorijom i tradicijom, Vrnjačku Banju prepoznaju kao atraktivnu destinaciju. Posebno interesovanje pokazali su za izvore mineralne i lekovite vode. Slobodno vreme proveli su u dugim, opuštajućim šetnjama banjskom promenadom, parkovima i vrtovima. Priznanja o lepotama naših krajolika koja dobijamo od gostiju koji su pristigli iz zemlje između ostalog poznate i kao „cvetno kraljevstvo“ nam laskaju.
Dvodnevni boravak u našem hotelu, iskoristili su da uživaju u sadržajima wellness centra. Prema rečima naših vedrih i znatiželjnih gostiju, poseban utisak ostavilo je stručno i ljubazno osoblje.
Imamo mnogo razloga da verujemo da će ova poseta biti samo najava za predstojeće druge brojne grupe turista. Tek na kratko smo se oprostili od svojih prijatelja iz daleke zemlje lotosovog cveta.